Hej, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.