Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.